Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Picture of INA
INA

20/06/2024

Edhe pse formati i ‘BBV3’ ka përfunduar, shumë janë kuriozë të dijnë se si po shkon jeta e ish-banorëve dhe se cilët prej tyre kanë ruajtur akoma një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin.

Sakaq, pak momente më herët Julian Deda ka bërë një postim në rrjete sociale teksa ka shfaqur një prej ish-banoreve të ‘Big-ut’.

Në foton në fjalë ai ka postuar Rike Roçin, teksa ka zbuluar gjithashtu se edhe pse ende nuk janë takuar, ata flasin me kamerë bashkë.

“Dhe mos më akuzoni më që nuk flas me Riken…”, ka shkruar Juli krahas kësaj fotoje.

TË FUNDIT
8 orë
Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij
8 orë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë
8 orë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
9 orë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
22 orë
Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara

ME TE LEXUARA

1 ditë
Egla shfaqet e bukur dhe sharmante (foto)
1 ditë
Luizi Ejli shfaqet i lagur, e thyen pasqyrën (foto)
22 orë
Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara
9 orë
Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…
8 orë
Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)
8 orë
Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

LEXO MË SHUMË

meriton mjekiqi

Meriton Mjekiqi i bën urimin prekës djalit të tij

xhensila murtezaj

Xhensila po bashkon forcat me reperin e njohur kosovarë

adelina tahiri

Këngëtarja e njohur ‘përvëluese’ në bikini (FOTO)

ledion lico

Çfarë ndodhi? Ledion Liço në “gjyq” me…

luizi kiara

Luizi vjen në 5 të mëngjesit, ja si reagoi Kiara

luizi

Luizi Ejli shfaqet i lagur, e thyen pasqyrën (foto)

egla

Egla shfaqet e bukur dhe sharmante (foto)

sara Bardhi

Nuk do ta besoni, kështu e ka ndryshuar Sara Bardhin (FOTO)

xhensila

Kjo është ish-banorja që sërish do të hyjë në Big Brother VIP Albania?

INFO

NA NDIQ