Kë zgjodhi Meritoni mes Rikes dhe Ilnisës?

INA
INA

04/02/2024

Debatet mes Ilnisës dhe Rikes kanë vazhduar edhe këtë javë.

Pas transmetimit të një videoje përmbledhëse të fjalëve që kanë thënë për njëra-tjetrën, vajzat nuk i kanë lënë rradhë Meritonit të flasë.Pasi moderatori i dha fjalën atij duke e pyetur se kë do të zgjidhte mes tyre, Meritoni u përgjigj:

“Nuk mund të bëj një zgjedhje. Ajo që unë dua është që shoqja të më respektojë Ilnisën dhe Ilnisa, shoqen.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ