Keisi feston ditëlindjen, vjen urimi emocionues nga Sabiani

INA
INA

15 Gusht, 2023

Keisi Medini është shndërruar në një emër mjaft të përfolur në median shqiptare, duke marrë mjaft dashuri nga publiku.

Pas eksperiencës së saj në BBV, Keisi momentalisht po shijon një tjetër eksperiencë dhe bëhet fjalë për “Kepi i Vipave”, ku sigurisht ka qënë në qendër të vëmendjes.

Ditën e sotme bukuroshja bionde feston ditëlindjes e saj të 23-të dhe ndër urimet e shumta që ka marrë nga miqtë, duket se urimi më i veçantë i ka ardhur sigurisht nga babai i saj, Sabiani.

Përmes një postimi të bërë në rrjetin social Instagram, Sabiani shkruan: “Sot do marrësh miliona urime por babi të uron dhe kujdeset për ty çdo ditë. Nuk majafton një ditëlindje për të kujtuar vlerën tënde në jetën time. Se jo vetëm ti por tashmë e gjithë bota e di se ti je drita e syve të mi. Falenderoj zotin në çdo moment që kam fatin të jem babi yt Keisi Medini”.

Keisi ka vendosur që ditëlindjes ta presë mes miqëve të saj. Përmes disa postimeve në Instagram, ajo shihet nën shoqërinë e Ronaldo Sharkës, Antoneta Koci dhe shumë miqve të tjerë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Publikohet kolona zanore e filmit që Luizi e këndon

Screenshot_2023-10-02-16-46-26-079-edit_com.facebook.katana

Nuse për shtëpi pra!! /Ja si e pret Kiara ardhjen e Luizit në shtëpi – Reagimi epik i Luizit!

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

albano bogdo

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon (FOTO)

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi-aliaj

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës (FOTO)

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Luizi votoi

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër (FOTO)

INFO

NA NDIQ