Keisi tregon asetet e saj si modele

Picture of INA
INA

11/05/2023

Modelja dhe këngëtarja Keisi Medini duket se po shijon famën pas largimit nga shtëpia e Big Brother VIP Albania 2

Këngëtarja dhe modelja, e cila më parë njihej më shumë si vajza e Sabianit, tani ka arritur që të krijojë një karrierë të pavarur – në të dyja fushat, edhe në këngë edhe në modelim – por më shumë në modelim.

Ajo sot është paraqitur me disa modele monokinesh derisa ka shfaqur trupin e saj prej modeleje.

Disa ditë më parë, Keisi i ka premtuar fansave të saj se do ju dëshmojë atyre që di të këndojë.

TË FUNDIT
16 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
16 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
20 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
1 ditë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
1 ditë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

20 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
16 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
16 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ