Kejsi përsëri shihet bashkë më ish të dashurin e Dafina Zeqirit

INA
INA

12 Korrik, 2023

Pas një periudhe ‘qetësie’, është rikthyer në vëmendje raporti mes Dj Geek dhe Keisi Medinit.

Këngëtarja e njohur gjendet sërish në Kosovë ditën e sotme dhe sërish, krah Geek.

Prive.al ka siguruar fotografi të reja të dyshes bashkë në një nga restorantet e kryeqytetit.

Keisi është në Prishtinë, mes tjerash edhe për muzikë. Ajo po punon në studio muzikore për disa këngë të reja që do t’i nxjerrë shpejt.

Ndërkaq, sa i përket spekulimeve për lidhje, deri tani, Geek dhe Keisi nuk e kanë thënë asnjë fjalë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ