Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

INA
INA

29/11/2023

Kejvina si duket i ka lënë mbrapa hatërmbetjet me Luizin në shtëpinë e Bigbrother. Ajo i ka dërguar një buketë me lule, Kiarës dhe Luizit, të cilët së shpejti do të bëhen prindër. Për më shumë shihni videon:

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3246270826456120785?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

juli luizi

Juli i ka dy llafe për Luizin (video)

vajzat bbv big brother vip

Vajzat e BB VIP thurin planin për të shpëtuar banorin nga eliminimi. Çfarë ndodhi në dush?

bardhi

Motra e Bardhit refuzoi të takoj Sarën

Albi Nako

Albi Nako akuzohet për bullizëm, ironizoi me peshën e një vajze të vogël në emision

graciano romeo

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Graciano tagani

Ky është i eliminuari i mbrëmshëm nga Big Brother Vip Albania, u largua pa përshëndetur asnjë banor

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

INFO

NA NDIQ