Kejvina lë komentin e papritur pak para nisjes së ‘BBV3’

INA
INA

25/12/2023

Kejvina ishte një nga konkurrentet që bëri bujë në edicionin e dytë të ‘Big Brother Vip’ për shkak të debateve të ashpra dhe dinamikave që krijoi në shtëpinë më të famshme.

Ajo që u konsiderua si një skandal në transmetim live të spektaklit ishte shuplaka që i dha Luizit pas një debati të fortë me këtë të fundit ku nuk munguan dhe etiketimet ofenduese. Situata agravoi deri në dhunë fizike dhe verbale mes dy banorëve.

Më pas me vendim të ‘Vëllait të Madh’, Kejvina u përjashtua nga loja për çmimin e madh por pas daljes së saj nga shtëpia më e famshme ngjarja vazhdonte të përflitej në rrjet.

Për shkak të kësaj situate duket se imazhi i saj nuk u vlerësua siç ajo priste nga publiku e për këtë arsye sot vendosi dashur pa dashur të ‘thumbojë’ formatin dhe produksionin. Në një postim në ‘Instastory’, ajo kujton se si sot një vit më parë bëri gabimin më të madh të jetës, por parashikon se të tilla do të ndodhin edhe në këtë edicion të ‘BBV’.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ