Kejvinës nuk i del ‘inati’ me Luizin, modelja shpërthen në ofendime: Ai copë injoranti do i kërkojë falje familjes time

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/01/2023

Kejvina Kthella ka shpërthyer sërish në ofendime ndaj Luizit dhe pas mbarimit të Prime-t të së shtunës.

Kejvina u shpreh se Luizi duhet t’i kërkojë falje familjes së saj dhe më në veçanti babait, për komentet që këngëtari i tha asaj, duke injoruar ofendimet dhe deklaratat që ajo vetë hodhi e para në drejtim të tij.

Gjatë një bisede me Armaldon në kuzhinë, modelja u shpreh:

“Ai do i kërkoj falje babait tim, që më ka rritur mua me sakrificë dhe të arrij një copë injoranti të më flasë mua ashtu dhe të më dëgjoj babai im nuk ia lejoj. Do i kërkoj falje familjes time, mua jo.

Ai mbase ska rrespekt për njerzit e tij, ama unë po. Hipokrit!Nuk e mendoja kurrë që pas syve jeshil dhe asaj buzëqeshje, fshihet një njeri me errësirë’.

TË FUNDIT
47 minuta
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
3 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon
3 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
4 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
6 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

ME TE LEXUARA

1 ditë
Pasi zbulohet misioni i saj, Elsa Lila mbyll zyrtarisht rrugëtimin në Ferma VIP
1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
23 orë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
21 orë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
14 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
6 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut

LEXO MË SHUMË

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

Screenshot_2024-05-26-10-51-08-911_com.facebook.katana-edit

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon

Screenshot_2024-05-26-10-47-07-075_com.facebook.katana-edit

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

fero

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

INFO

NA NDIQ