Këmbimi valutor për sot/ Euro dhe dollari rritje të lehtë, ja me sa shiten dhe blihen

ina-online
ina-online

16 Gusht, 2023

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar një dollar amerikan sot blihet me 95 lekë dhe shitet 96 lekë.

Monedha evropiane euro blihet me 104.2 lekë dhe shitet me 105.7 lekë.

Ndërsa franga zvicerane sot blihet me 108 lekë dhe shitet me 109.8 lekë.

Image

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Edi Rama

PS-ja e Ramës dorëzon rezolutë që dënon sulmin terrorist në Banjskë

Rama Plenkoviq

Latifi: U gëzova kur e pashë Ramën në Zagreb!

mepso

Pezullohet kompania diskutabile, MEPSO-s i merrte energjinë elektrike pa e paguar

Sander Lleshaj

“Nëse sulmohet Kosova, Shqipëria është automatikisht në luftë”

Tomor Alizoti

Alizoti: Nderim i thellë për dëshmorin Afrim Bunjaku (FOTO)

vjosa rama von der leyen michel

Ulja e çmimit të internetit ‘Roaming’ mes Europës dhe Ballkanit Perëndimor, Rama: Hyri në fuqi më 1 tetor, e konkretizuar në samitin historik në Tiranë

ilir alimehmeti

Ilir Alimehmeti jep alarmin: Kjo sëmundje po vret shqiptarët

universiteti tiranes

Sot nis viti i ri akademik/ 20 mijë studentë ulen për herë të parë në auditore, ‘Mjekësia’ paralajmëron bojkot

Enver Bytyqi

Bytyçi: Takimi sekret në New York me Vuçiqin tri ditë para sulmit, Ja pse duan KFOR ta marr kontrollin në veri

INFO

NA NDIQ