Kënga e Butrint Imerit u bë “mollë sherri” mes Luizit dhe Armaldos: Vazhdo bëj valixhet, na u hiq qafe

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/03/2023

Mëngjesi brenda “BBV” u duk se nisi me alegri e muzikë të mirë, por kjo nuk ishte kështu për Luizin. Kënga e Butrint Imerit u bë ‘mollë sherri’ mes Luizit dhe Armaldos.

Ai u prek nga gjestet dhe fjalët e Armaldos, të cilat ishin kunjë për të. Kënga e Butrint Imerit, ish-partnerit të Kiarës u vendos nga produksioni. Teksa po e kërcente, Jori, banorja më e re, pyeti Luizin se nëse është xheloz për lidhjen që ka pasur Kiara.

Lexo Edhe:

Откриен е главниот непријател на дијабетесот! Шеќерот ќе биде 4

Keisi tha se do të ndjek zemrën, reagon sërish Sabiani: Më vjen t’ja fus m…
Luizi, zgjodhi të luante rolin e indiferentit, duke bërë sikur nuk ka dijeni për atë lidhje. Por kunjat e Armaldos, nuk e lanë të qetë. Luizi e paralajmëroi Maestron që të mos ngacmojë Kiarën, pasi kërkon respekt për të, siç ai po tregon ndaj Aidës.

Këto provokime nuk sollën asnjë përçarje në çift, përkundrazi. Kiara u shpreh se fjalët e Jorit janë pa asnjë tendencë ndërsa Luizi mendon se Armaldo ishte ai që po i frynte më shumë zjarrit.

Maestro: O Kiara kush është ky këngëtari?

Kiara: Butrinti dhe Don Xhoni

Maestro: Është Butrinti ky? A të pëlqen ky këngëtari?

Kiara: Ti boll ti

Jori: A nuk bëhesh çik xheloz?

Luizi: Për kë moj?

Jori: Për marrëdhëniet që kishte Kiara me ndonjë njeri tjetër.

Luizi: Ku di unë kë ka pasur

Jori: Nuk e di fare?

Luizi: Jo. Me kë me Don Xhonin?

Jori: Kiara me Butrint, si nuk e di tani

Nita: Ca ka ndodh nuk na intereson

Luizi: O Kiara, thotë Jori ke qënë e lidhur me Don Xhonin a Butrintin, me kë?

Kiara: Nuk kam qejf ta komentoj

Jori: Mirë më falni

Maestro: Me kë ka qënë Kiara e lidhur?

Jori: E prisha fare, nuk e dija që ishte kaq serioze

Kiara: Unë qesh me ty, se je shumë e çiltër, nuk ta ndjen fare

Maestro: Luiz ik shko fli gjumë

Luizi: Unë Aidën e respektoj si të respektoj ty, e lë këtë lojë direkt dhe e di se del ti prej këtu. Kështu që mos ha m*t kot

Luizi: O çfarë ja kanë bërë vendin vetes.

Luizi: Ik bëj valixhet gati, vazhdo ka pasqyra shtëpia. Vazhdo bëj valixhet, na u hiq qafe. Më keq për ty nëse rri, e di se çfarë të pret. Për të mirën tënde ishalla ikën.

Maestro: Po më bën presion?

Luizi: Për të mirën tënde ik.

Luizi: Armaldo me pas fitu pikt e gjithë botës, i humbi të gjitha.

Kiara: Jo, ku e dinte ai?

Luizi: E dinte e dinte.

Kiara: Jori nuk ta ka për keq.

Luizi: Armaldon e shihja në pasqyrë që bënte me kokë.

Kiara: Hë se dhe ky nuk e dinte.

Luizi: E dinte shumë mirë se tha kush është ai? Këtë ka pasur Kiara.

TË FUNDIT
7 orë
FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares
7 orë
Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)
7 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim
14 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
15 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

ME TE LEXUARA

2 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
1 ditë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
1 ditë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
1 ditë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
15 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
14 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
7 orë
Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

LEXO MË SHUMË

ramadani hysaj asani

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

romeo-heidi-juli-1024x659

Flet Julian Deda, tregon me cilët ish-banorë të ‘BBV’ nuk ka më komunikim

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

luizi-jacobs

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

INFO

NA NDIQ