Kënga e radhës nga Luiz Ejlli do të jetë me dy nga emrat më të dashur për publikun (FOTO)

INA
INA

1 Shtator, 2023

Kënga e radhës nga Luiz Ejlli do të jetë me dy nga emrat më të dashur për publikun

“Big Brother Vip 2” ndryshoi rrënjësisht jetën e Luiz Ejlli. Përpos çmimit të madh, këngëtari fitoi shumëçka nga ky format shto këtu edhe dashurinë.

Pas përfundimit të këtij rrugëtimi, këngëtari është bërë mjaft aktiv nëpër koncerte dhe me projekte të reja muzikore, teksa është dhe aktori kryesor në filmin “Në Kuadër të Dashurisë”.

Pushimet mbaruan dhe së fundmi ai ka lajmëruar bashkëpunimin e rradhës. Ai si duket do të jetë me dy këngëtarët e njohur, Brunon dhe Klajdi Harunin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

big-brother-VIP

Ish-banori i Big Brother Vip Albania merr kërcënime me vdekje

DUA Lipa

Dua Lipa ‘e artë’ në filmin e saj të parë, krah dy aktorëve të famshëm (FOTO)

Tayna Tajna

Tayna vjen në bashkëpunim me 3 repera

bardhi

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

arbana-osmani-bbv

Çfarë ndodhi? Produksioni i Top Channel ndryshon datën e nisjes së ‘BBVA’

Luizi Kiara klipi

Pse nuse i thonë kësaj!? Luizi i vë dy duart kokës kur provon ushqimin e gatuar nga Kiara! (FOTO)

Luizi nena e tij

Mbaruan pushimet! Luizi publikon videon e trishtë kur e ëma lë Shqipërinë (VIDEO)

fifi filloreta

Fifi të premten publikon këngën e re

BORA

Bora Zemani do të jetë sërish prezantuese e “Dancing With the Stars”

INFO

NA NDIQ