Kënga e re e Luizit për Kiarën lansohet sot

INA
INA

27/07/2023

Artisti nga Shkodra, Luiz Ejlli, duket se ka përfunduar xhirimet e projektit të tij të radhës.

Në një njoftim në InstaStory, ai zbulon se kënga e re që ia ka dedikuar Kiarës, do të lansohet ditën e sotme(e enjte).

Duket se partnerja e tij do të jetë edhe pjesë e videoklipit, i cili u xhirua në qytetin e Beratit.

Tito ndërkohë ka reaguar me një postim në lidhje me këtë projekt duke thënë se ia uron çdo gruaja nga një Luiz në jetën e tyre.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

INFO

NA NDIQ