Kënga e re: Kiara, shpirtin ty t’a fala (Video)

INA
INA

25/07/2023

Luiz Ejlli ka publikuar pjesë nga kënga e re ne titull: Kiara, shpirtin ty ta fala.

Derisa sa kënga dëgjohet në sfond Luizi i dhuron një puthje të zjarrtë gruas së tij.

Ndonëse se ka shumë thashetheme për këtë lidhje, ata  të dy, duken më shumë se kurrë të dashuruar. (INA)

https://www.instagram.com/reel/CvIT-b1I7jh/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ