Këngë me qifteli për Luizin (video)

INA
INA

9 Gusht, 2023

Luiz Ejlli është takuar me një këngëtar folklori dhe adhurues i tij.

Ai ka kushtuar një këngë Luizit, e cila duket mjaftë interesante.

https://instagram.com/stories/itsluizejlli/3165763381070217751?utm_source=ig_story_item_share&igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

begaj bajden

Vizita në SHBA, Presidenti Begaj publikon foton krah Presidentit Biden dhe Zonjës së Parë

albin kurti

Kurti: Greqia është më afër njohjes së Kosovës si shtet

kiara-foto

Kiara Tito shkëlqen në paraqitjen e radhës në rrjete sociale (foto)

daniel server

Serwer: Escobar e Hill besojnë se e kanë çuar Serbinë kah Perëndimi, por faktet e thonë të kundërtën

kartela-lojera-onlin-696x463

Mashtrohet maqedonasja, paguan pushimin në një profil të rremë serb në facebook (FOTO)

xhuliana nura

Xhuli befason, tregon se me kë është martuar! (FOTO)

shefqet krasniqi radovani

Shefqet Krasniqi e quan “vëlla” serbin Radovan që u konvertua në mysliman

Këngë me qifteli për Luizin (video)

kurti-kasami-tetove

Agjenda e vizitës së kryeministrit Albin Kurti në Komunën e Tetovës

INFO

NA NDIQ