Këngëtari i njohur shqiptar infektohet nga virusi

0

Kengëtari i njohur, Art Abazi përmes një postimi në Instastory ka bërë të ditur se është infektuar nga virusi.

Ditën e dielë këngëtari ka patur disa probleme shëndetësore dhe pas kryerjes së tamponit zbuloi se ishte pozitiv nga Covid-19.

Arti është izoluar në shtëpinë e tij dhe ka informuar ndjekësit se gjendja e tij është shumë më e mirë se dje.

Ai gjithashtu në postimin e tij bën thirrje që të respektohen masat, për të mbrojtur veten dhe familjet.