Këngëtari shqiptar bëhet keq pas humbjes së Barcelonës: Më duhet kohë ta marr veten

0

Mbrëmjen e djeshme u zhvillua ndeshja mes Bayern Munchen dhe Barcelonës, e cila përfundoi me rezultatin 8-2, në favor të Bayernit.

Një nga këngëtarët që shumë shpesh ka treguar se është tifoz i flaktë i Barcelonës është edhe Blero.

Ai ka reaguar menjëherë pas përfundimit të ndeshjes, duke thënë se i duhet kohë atij dhe Barcelonës, për ta marrë veten.

“Urime tifozt e Bayernit, e meritoni ju dhe ekipa. Kurse ju kisha lute ju tjert mos me shkruni se keq jom. Me duhet koh mi marr veten, edhe une edhe Barca”, ka shkruar Blero në Instastory.

Kujtojmë që autorët e tetë golave të skuadrës së Bayern Munchen janë Ivan Perisic, Serge Gnabry, Joshua Kimmich, Robert Lewandowski, Thomas Muller dhe Philippe Coutinho. Dyshja e fundit shënuan nga dy gola secili.