Këngëtarja e njohur i del në mbrojtje Egla Cenos në BBV3

INA
INA

19/03/2024

Egla Ceno është me siguri një ndër personazhet më të komentuar të shtëpisë më të famshme në Shqipëri. E kritikuar shpesh herë nga personazhe të shumë publik për shkak të lojës që ajo ka zgjedhur të bëjë, duke përdorur ofendime të shumta, mesa duket ka edhe nga ata artistë që e pëlqejnë lojën e saj dhe i dalin krah aktores.Në një postim të bërë së fundmi në profilin e saj të Instagramit, Fifi i ka dalë në mbrojtje Eglës, duke shprehur publikisht përkrahjen ndaj saj si edhe dëshiron shumë që ajo të jetë deri në finale.“Egla unë dua shumë të të shoh deri në finale. Nuk e di a është mënyra më e mirë që t’u nxjerrësh të tjerëve anën më të errët në lojë por me aq sa të kam ndjekur gjatë qëndrimit në shtëpi, e di që thjesht ke luajtur me kartat e njëjta që cdo banor ka luajtur aty brenda… U pëlqen moralistëve apo jo, ti je shumë kockë e fortë. Kush nuk ka këllqe të përballojë lojën tënde, le të dalë jashtë”, shkruan Fifi bashkangjitur postimit të saj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ