Këngëtarja e re Dina sjell këngën e re “Amore” (Video)

0

Prurjet e reja muzikore nga artistët e rinj të estradës nuk kanë të ndalur.

Më e fundit është kënga “Amore” e këngëtares së re Dina Shabani.

Muzika e kësaj kënge është punuar nga Chpsi, gjersa tekstin e saj e ka shkruar vet këngëtarja.

Kënga është plasuar në YouTube edhe me një klip, në të cilin artistja vjen mjaft joshëse dhe atraktive.

Ana vizuale e projektit në fjalë i është besuar produksionit Urban Entertainment. /Telegrafi/