Këngëtarja serbe bie nga kati i 24-t në Dubai! Humb jetën tragjikisht

ina-online
ina-online

19/01/2024

Një 29-vjeçare serbe, me profesion këngëtare, ka ndërruar jetë pas një incidenti tragjik që ndodhi në Dubai, pasi ajo ra nga lartësia e 24 kateve.

Mësohet se 29-vjeçarja, Andriana Laziç kishte shkuar në Dubai në 7 janar së bashku me miqtë e saj, ndërsa ngjarja e rëndë ndodhi në 10 janar.

Sipas mediave të huaja ajo ishte e angazhuar si pjesë e Ministrisë së Punëve të Brendshme në Serbi.

Familjarët e saj kanë konfirmuar vdekjen e të resë, ndërsa shprehen se nuk dinë asnjë rrethanë lidhur me rastin e rëndë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ