Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare vjen në Tiranë për ditën e Verës

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/03/2023

Dita e Verës do të festohet nga të gjithë qytetarët në Tiranë me muzikë, lojëra, argëtim dhe plot dhurata.

Pak ditë nga ajo që quhet festa e të gjithë shqiptarëve, kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj ka njoftuar disa nga aktivitetet që do të mbahen në kryeqytet më 14 Mars.

Kjo ditë do të festohet në 10 pika të ndryshme të Tiranës, ku bashkia ka organizuar një listë prej 100 aktivitetesh.

Aktivitetet do të nisin nga sheshi Skënderbej me një koncert nga këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare Enisa në orën 13:00.

Ndërsa mbrëmja do të mbyllet me një “Street party” në zonën e ish-Bllokut dhe shfaqja më e madhe e dronëve në rajon në zonën e Liqenit Artificial.

TË FUNDIT
11 orë
Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova...
12 orë
Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin
12 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
22 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

ME TE LEXUARA

2 ditë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
1 ditë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
1 ditë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Presidentja Osmani: Mirë se vjen në Kosovë, Bebe Rexha!
23 orë
Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen
22 orë
Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!
13 orë
Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!
12 orë
Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

LEXO MË SHUMË

Egla Big brother

Egla: Nuk e meritova Bigun, por ja pse e fitova…

bigbrother

Hatërmbetje me Orin dhe Arbrin? Ish-banori i BBV3 ka dy fjalë edhe për Meritonin

klevisa

Aksidentoi për vdekje motër e vëlla në Kroaci, Apeli merr vendimin për modelen shqiptare

julian deda

Habit Jul Deda: Më ka marrë malli për Romeon!

BEBE Rexha

Bebe Rexha nga Amerika vjen në Dibër: Kemi syneti!

luizi kiara

Në fotot e Kiarës, komentet e Luizit marrin gjithë vëmendjen

bebe rexha vjosa osmani

Presidentja Osmani: Mirë se vjen në Kosovë, Bebe Rexha!

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

INFO

NA NDIQ