Keni Netflix? Ju merrni një dhuratë të trefishtë GTA

ina-online
ina-online

03/12/2023

Video-lojërat GTA Trilogy janë gati për të debutuar në platformat celulare dhe do të publikohen në një platformë të pazakontë – Netflix.

Divizioni i video-lojërave të Netflix ka bashkëpunuar me botuesin “Rockstar Games” për të lëshuar video-lojëra GTA Trilogy.

Kështu, GTA Trilogy do të jetë në dispozicion për abonentët e Netflix përmes Google Play, iOS dhe aplikacionit zyrtar Netflix, dhe atë falas.

Trilogjia do të jetë e disponueshme në platformat e lartpërmendura nga 14 dhjetori i këtij viti.

GTA Trilogy përfshin versionet përfundimtare të video-lojërave të rindërtuara të GTA 3, Vice City dhe San Andreas.

Ky është një nga titujt e profilit të lartë që Netflix ka arritur të sigurojë për platformën e video-lojërave dhe abonentët e tij.

GTA Trilogy kështu bashkohet me video-lojëra të tjera që janë më të njohura dhe në ofertën e Netflix: Spiritfarer, Kentucky Route Zero, Oxenfree, Immortality, Samurai Shodown dhe të tjera.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bitcoin

Vlera e Bitcoin shkon në mbi 65,000 dollarë – duke iu afruar nivelit më të lartë të të gjitha kohërave

190719_ROBOTET_12_8

Në një kompani suedeze, një chatbot bën punën e 700 njerëzve – në një muaj ai pati 2.3 milionë biseda

whatsapp-main-600x360

WhatsApp shfaq shenjat e para të funksionit për komunikim ndër-platformë

chat-gpt

Elon Musk padit krijuesin e ChatGPT OpenAI

nasa2

A do të jetë në gjendje NASA të sjellë mostrat e Marsit në Tokë?

sulmohet-bursa-kriptografike-coinmama-450-mije-perdorues-te-prekur_5c687ba63612e

SHBA, Britania dhe Bashkimi Europian godasin grupin famëkeq të krimit kibernetik

openAI

Mediat po paditin OpenAl dhe Microsoft

viber

Viber prezanton funksionin e ri

maserati

Modeli i ri nga Maserati do të dalë në shitje këtë verë

INFO

NA NDIQ