“Kepi i VIP-ave”, Ronaldo zbulon arsyen pse nuk i pëlqen Kiara si moderatore e programit

Picture of INA
INA

03/07/2023

Konkurrentët e “Kepit të VIP-ave”, nuk i kanë shpëtuar tundimit për të bërë thashetheme dhe këtë herë për moderatoren e programit, Kiara Titon.

Ronaldo Sharka është shprehur se këtë emision e meritonte ai ta prezantonte dhe sipas tij, Kiara e mori këtë ofertë, pasi ishte në qendër të vëmendjes.

Ronaldo Sharka: I hodha një sy Instagramit, nami domethënë. Ca thonin e mori prej Luizit, ca thonin e mori se është në qendër të vëmendjes, ca thonin që e meriton. Unë mendoj se janë të gjitha faktorët, është një faktor që Kiara ka qenë në qendër të vëmendjes këtë periudhë dhe kjo shet. Vazhdoj ta them, këtë emision e meritoja ta prezantoja unë me gjithë respektin dhe dashamirësinë për Kiarën.

Keisi Medini: Ndoshta Ronaldo mund ta prezantonte më mirë por ky moderim i shkon më shumë një femre.

Mevlan Shaba: Unë mendoj se Kiara është shumë e aftë dhe mund të bëjë shumë mirë edhe pa Luizin.

Ronaldo Sharka: Kiara ka bërë dhe para e do të bëjë edhe pas Big Brotherit.

TË FUNDIT
1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
1 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
1 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
2 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)
2 ditë
Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
1 ditë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

arjola demiri

Habit aktorja e njohur shqiptare: S’dal me asnjë mashkull, nëse nuk e pëlqejnë fëmijët e mi

INFO

NA NDIQ