Kërcënohet pronari i marketit në Gjilan që lajmëroi se nga sot e tutje nuk shet më produkte serbe

Iliria News Agency
Iliria News Agency

03/01/2023

Të rralla janë rastet kur marketet kosovare nuk posedojnë produkte serbe, kjo për shkak të mungesës së një numri të caktuar të produkteve.

Megjithatë, menaxheri i një lokali, së fundi ka konfirmuar se nga sot, 1 janar 2023, në marketin e tij nuk do të mbajë më produkte me origjinë nga Serbia.Këtë e konfirmoi vetë ai përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”. Por, jo gjithçka shkoi mirë për të.

Kjo pasi, ky vendim duket t’i ketë penguar dikujt. Siç shkruan Osmani në postimin respektiv, ka hasur në sabotazhe e kërcënime.

https://www.facebook.com/albanatik.osmani/posts/5885737684820314

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

asambleja-kie-keshilli-i-evropes

Dy ditë historike për Kosovën në Strasburg – sot nis Asambleja e Këshillit të Evropës

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

aksidenti shqiperi

Vdekjet nga aksidentet rrugore në Shqipëri, ndër më të lartat në Europë! Vendi ynë, i gjashti në listë

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

Mickoski vmro platforma

Mickoski: Kohët kur Reçica mund të shantazhonte dhe të diktonte kushte kanë ikur

BE bruksel EU Bashkimi Evropian Unioni

EMRAT/ Ja kush janë ambasadorët dhe emisarët e rinj të BE-së në Ballkanin Perëndimor

hotel mijallkov oher

Kompania e Mijallkovit filloi me ndërtimin e një hoteli luksoz në Ohër, reagon “02 Iniciativa”

lindja mesme iran irak izrael

Pse Irani sulmoi Izraelin – dhe pse janë armiq?

Moti_26-780x470-1

Ky është parashikimi i motit për sot

INFO

NA NDIQ