Kërcënon të dashurën, arrestohet gostivarasi

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/02/2022

SPB Tetovë- DPB Gostivar kanë privuar nga liria 23 vjeçarin K.N nga Gostivari, i cili ka qenë i raportuar nga ish e dashura, se ajo dhe motra e saj kanë qenë të kërcënuara, si dhe ka sulmuar fizikisht personin M.S (19) nga Gostivari, i cili ishte me ta në një restorant në rrugën “Zhivko Brajkovski” në Gostivar.

Lidhur me këtë rast, për shkak të përfshirjes së tij, është arestuar edhe 32-vjeçari C.J., po ashtu nga Gostivari.

Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar.

TË FUNDIT
34 minuta
VLEN: BDI si LEVICA, së bashku nuk përkrahën zgjedhjen e Afrim Gashit për kryetar të Kuvendit
59 minuta
Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?
2 orë
Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku
2 orë
Sulmohet kryetari i komunës së Shuto Orizares
2 orë
Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes

ME TE LEXUARA

1 ditë
KSHZ-ja shqyrton ankesën e Frontit Evropian
23 orë
Siljanovska: E respektoj Marrëveshjen e Prespës, deklaratën e kam nënshkruar me emrin aktual kushtetues
4 orë
Deputetët e “Frontit Evropian” braktisën Kuvendin pas verifikimit të mandateve
1 ditë
Nesër seanca konstituive e Kuvendit
11 orë
Avancimi i statusit të Kosovës në Asamblenë Parlamentare të NATO-s, deklaratat dhe roli i këtij institucioni
1 ditë
Kurti në hapjen e edicionit të 21-të të Javës së Bibliotekës
7 orë
VLEN në vendet e rezervuara për pushtetin në Kuvend (FOTO)
1 ditë
Xhem Baruti Lamallari: Ky djalosh u vra sonte, ditë më parë u feju, nesër e varrosin prindërit e shkretë

LEXO MË SHUMË

IMG_2507

VLEN: BDI si LEVICA, së bashku nuk përkrahën zgjedhjen e Afrim Gashit për kryetar të Kuvendit

Fronti evropian ali ahmeti

Ahmeti nesër para mediave, çfarë do përcjell kreu i BDI-së?

konjufca

Konjufca uron Gashin: Do të jetë shumë kënaqësi të punojmë së bashku

Kurto dudush

Sulmohet kryetari i komunës së Shuto Orizares

bekim qoku kuvend

Qoku: Në Parlament do jetë i përfaqësuar programi i Vetëvendosjes

vlen kuvend qoku kasami gashi taravari mexhiti

Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi

Afrim Gashi

Kush është Afrim Gashi-kryeparlamentari i ri i Maqedonisë së Veriut

Palestina gaza

Spanja, Irlanda e Norvegjia njohin Palestinën! “tërbohet” Izraeli

Afrim Gashi

Afrim Gashi u zgjodh kryetar i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

INFO

NA NDIQ