Kërçovë, arrestohet shpërndarësi i substancave narkotike

Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/01/2022

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme është arrestuar 19-vjeçari M.Gj. nga Kërçova., pasi tek i njëjti janë gjetur 12 paketime me marihuanë.

“Gjithashtu, gjatë kontrollit në shtëpinë e tij, me urdhër paraprak të gjykatës, i janë gjetur dhe konfiskuar edhe 19 pako me mariuhanë dhe para”, theksohet në njoftim.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

moti shiu

Ky është parashikimi i motit për sot

qeveria kosoves prishtine

Sot ditë zie në Kosovë në kujtim të vajzave dhe grave të vrara

ikja

Të dhënat e trishta/ Të rinjtë po ikin në emigracion, të moshuarit punojnë

Arben Taravari

Taravari uron Kosovën për votimin në Asamblenë e KiE: Gjithmonë me Kosovën tonë

qeveria-750x430

Qeveria vendosi: 24 prilli dhe 8 maji ditë jo pune për të gjithë qytetarët

Ali Ahmeti tubim

Ahmeti: “Ju thash, ma jepni shpatën dhe ju më besuat e unë nuk ju zhgënjeva”

Protesta_Mjeket

Qeveria mori vendim për specializantët

06eb15d2-4c29-4428-829f-782a34419ce7

Kasami nga Dibra: Do të investojmë në zhvillimin e vendit, do të mbështesim rininë dhe kthimin e mërgatës

FB_IMG_1713299161129

Taravari: Na tronditi lajmi për vdekjen e mërgimtarit tonë Taip Fidani në Sarajevë

INFO

NA NDIQ