Kërkohen puntorë në Gjermani: Nëse punon 20 ditë nga 12 orë paga neto mujore 2160 €

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

10/02/2022

Unë quhem Jetoni nga Shkupi dhe kam nevojë për punëtorë seriozë, të besueshëm dhe serioz për të punuar në Gjermani (Mannheim).

Vetëm me dokumente të BE-së (me pasaportë MK nuk mundet).

Punon ne sigurinë AsylumHim, pas 12 ore ne dite 20 dite pune 10 dite pushim (varet nga ju nese doni me shume dite pune nuk eshte problem) 9 euro ju neto orare klase me klasin 1.

Ju duhet një diplomë për (34a) nëse e keni të mirë nëse jo, ne mund ta ofrojmë për ju (vetëm kostoja e diplomës merret nga ju normalisht)

Ju jeni regjistruar (për regjistrimin do të flasim privatisht)

Nëse punon 20 ditë x 12 orë paga mujore neto ke 2160 €.

Unë do të pyes vetëm seriozët që janë të interesuar të më shkruajnë dhe që kanë vërtet humanizëm dhe janë vërtet të ndershëm dhe që duan të punojnë, le të më shkruajnë, nuk u përgjigjem se nuk janë serioz. Faleminderit për mirëkuptimin.

Puna ndodhet ne Mannheim, per te interesuarit do ju jap nje adresë nga une, do vini tek une, do takohemi dhe do filloni punën normalisht nese çdo gjë eshte ne rregull.
Thjesht dua t’i shmang mendimet se manipulimi apo llafet nuk do t’ju ndyjnë, prandaj dhe mbi të gjitha do t’ju jap një adresë dhe kur të vini në shtëpinë time do t’ju shpjegoj më hollësisht.

Ju uroj nje dite te kendshme, Zoti ju bekoftë dhe ne dashte Zoti do te bashkepunojme../Justall24news.com.

Unë ju ndihmoj dhe ju më ndihmoni normalisht.
Jeton i këndshëm.

 

 

 

 

TË FUNDIT
1 ditë
Kapet kosovari në Zvicër me pasaportë kroate false, punoi si murator
2 ditë
Padova mbështet fuqishëm Muharrem Salihun për Eurodeputet
2 ditë
Fondacioni UBT Jim Xhema shpall thirrje të hapur për bursa për talentët e rinj shqiptarë
2 ditë
Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë
2 ditë
LeCanton27: Tenisti serb Gjokoviq i njohur për skandale do luajë në Gjenevë. A do të fyejë 300.000 shqiptarë në Zvicër me provokimet e tija tashmë tradicionale, shovensite dhe raciste

ME TE LEXUARA

1 ditë
Kapet kosovari në Zvicër me pasaportë kroate false, punoi si murator

LEXO MË SHUMË

zvicra

Kapet kosovari në Zvicër me pasaportë kroate false, punoi si murator

muharrem salihu mergimtar diaspore padova

Padova mbështet fuqishëm Muharrem Salihun për Eurodeputet

fondacioni Xhim xhema

Fondacioni UBT Jim Xhema shpall thirrje të hapur për bursa për talentët e rinj shqiptarë

mustafe veseli investitor

Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë

novak-gjokovic

LeCanton27: Tenisti serb Gjokoviq i njohur për skandale do luajë në Gjenevë. A do të fyejë 300.000 shqiptarë në Zvicër me provokimet e tija tashmë tradicionale, shovensite dhe raciste

altrim mamuti

Tetovari diplomon në Columbian University në New York me bursë universitare!

adi edi veseli 1

Vëllezërit struganë Adi dhe Eddie Veseli janë një histori suksesi në Amerikë

muharrem salihu ema bonino

Emma Bonino: Ja pse mbështes kandidaturën e Muharrem Salihut për Parlamentin Europian

xhevat limani

Xhevat Limani: Në Amerikë pashë hartën… Këto shtete nuk do të ekzistojnë në vitin 2034

INFO

NA NDIQ