Këshilli i Sigurisë në Maqedoni të mërkurën do të mbajë mbledhje

Picture of ina-online
ina-online

30/10/2023

Më 1 nëntor 2023 (e mërkurë) me fillim në ora 12:00 në kabinetin e kryetarit të shtetit do të mbahet seanca e 19-të e Këshillit të Sigurisë në Maqedoni, informojnë nga kabineti i Stevo Pendarovskit.

Sipas informacioneve, në rend dite në seancë do të jenë gjendja e sigurisë në shtet.

Gjithashtu edhe gjendja e sigurise në rajonin euro-atlantik.

Në seancë, përveç anëtarëve të Këshillit të Sigurisë do të marrin pjesë edhe drejtori i Agjencisë për Siguri Kombëtare Zarko Milloshevski, dhe drejtori i Agjencisë për Zbulim, Erolld Musliu.

TË FUNDIT
18 minuta
Ministri Durmishi vizitë në Prishtinë, takimi me Rizvanollin për bashkëpunim dhe prioritetet e përbashkëta
23 minuta
Fronti Europian: Anëtarët e Komitetit për marrëdhënie ndërmjet bashkësive u zgjodhën në mënyrë tinëzare
29 minuta
Dimitrieska-Koçoska: Nevojitej qasje e përgjegjshme, të gjitha detyrimet do të servisohen me ribalancin
34 minuta
Kërcënoi nënën, arrestohet një person në Tetovë
36 minuta
A do të kthehet trupi i Faton Hajrizit në Kosovë, ja çka tha sot Daçiqi nga Tabanoci

ME TE LEXUARA

22 orë
Qeveria emëroi disa drejtorë
18 minuta
Ministri Durmishi vizitë në Prishtinë, takimi me Rizvanollin për bashkëpunim dhe prioritetet e përbashkëta
18 orë
Sela flet për ndryshime të sistemit në Maqedoninë e Veriut (VIDEO)
1 ditë
Mexhiti: Kalojmë në veprim kundër kumarit
3 orë
Hetimi për vrasjet Vanja-Zhezhovski ka përfunduar, prokuroria kërkon bashkimin e procedurave gjyqësore
21 orë
Shkarkohet drejtori i Burgut të Shutkës!
18 orë
Vrasja në Debresh, paraburgim për dy vëllezërit!
1 ditë
Arrestohen hajdutët e druve në Kumanovë
3 orë
Taravari: Deri në fund të vitit, vendime pune edhe për personelin mjekësorë me shkollë të mesme

LEXO MË SHUMË

452791053_1077705377126167_1179331783632364108_n

Ministri Durmishi vizitë në Prishtinë, takimi me Rizvanollin për bashkëpunim dhe prioritetet e përbashkëta

IMG_0046

Fronti Europian: Anëtarët e Komitetit për marrëdhënie ndërmjet bashkësive u zgjodhën në mënyrë tinëzare

IMG_4179

Dimitrieska-Koçoska: Nevojitej qasje e përgjegjshme, të gjitha detyrimet do të servisohen me ribalancin

policia-tetoves-spb-mpb

Kërcënoi nënën, arrestohet një person në Tetovë

IMG_4698

A do të kthehet trupi i Faton Hajrizit në Kosovë, ja çka tha sot Daçiqi nga Tabanoci

IMG_4698

Daçiq për ish-ushatrin e UÇK-së Blerim Ramadani: Presim që të ekstradohet, është çështje e Maqedonisë së Veriut

IMG_0044

Siljanovska Davkova i pranoi letrat kredenciale të ambasadorit të ri shqiptar, Denion Mejdani

burgu-idrizove

Këta janë drejtorët e rinjë nëpër burgje

IMG_4697

Fetai: Jo serioze idena e BDI-së për rajonalizimin e shtetit! E kanë humbur rrugën në oborr

INFO

NA NDIQ