Kështu dukej Eriona Sejdiu pak para dasmës

INA
INA

07/03/2024

Eriona Sejdiu është bukuroshja që u rikthye edhe një herë në qendër të vëmendjes.

Vajza që u bë e famshme nga emisioni i Robert Berishës “Robi plaket kur don vetë”, ishte pjesë edhe e një seriali vendor.Eriona, së fundi u aktualizua me dasmën e saj madhështore, e cila morri vëmendje gjithandej në rrjete sociale.

Pak para dasmës, bukuroshja ka realizuar këtë set fotografik.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

franceska murati big brother

Jeta e Françeska Muratit jashtë shtëpisë së “Big Brother Vip” me bashkëshortin milioner (FOTO)

meriton mjekiqi

‘Sillni zarf të zi’, Meritoni sulmon Ledionin: Bën batuta sikur ha fara

rike roci

“Nuk e meritoja të dilja”/ Pas eleminimit, Rike Roçi reagon për herë të parë! Modelja zbulon fituesin e “Big Brother VIP3”

meri shehu

“Më tundoi!”- Meri Shehu zbulon cili banor e ka ngacmuar gjatë qëndrimit në BBV

Klodian Duro

Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës dhe Arbër Hajdarit: Kjo është Shqipëria e k*rvave…

romeo donaldi

Romeo ‘i lexon mendjen’ Donaldit, ja çfarë bën

INFO

NA NDIQ