Kështu e festoi ditëlindjen Efi, publikohen pamje nga festa

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15 Mars, 2023

Efi, dje ka festuar ditëlindjen e saj.

Ajo ka ftuar shumë figura publike , ku ftesat ia ka dërguar nëpër Instagram.

Në mesin e figurave publike janë : Mikela Pupa, Eraldo Rexha, Ronaldo Sharka, Olti Curri, Besa Kokedhima, Bledi Mane dhe shume te tjerë

Efi e veshur me një fustan të zi me detaje vezulluese merr gjithë vëmendjen e mbrëmjes.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

deamishel

Dea Mishel: Jam në një marrëdhënie me Kristin (FOTO)

luizi koncert

Luiz Ejlli hap biznes të ri

geti-vivien

Pajtohen Vivi e Getinjo, kapen mat në Ferizaj (FOTO)

efi mikela2

Merr fund miqësia e ngushtë mes Efit dhe Mikelës?

kristi

Kristi: E dashura që kam tani është më e bukur

mema

‘Larg qoftë të jem serbe’, reagon ashpër Dojna Mema

KIARA dasma luizi

Luizi rezulton akoma beqarë (dokument)

stresi

Situata në Veri, reagon Stresi: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

nita

Protagonist në videoklipin e saj të ri, Shpati tregon sa e ka paguar Nita

INFO

NA NDIQ