Kështu e kalojnë natën Dua Lipa dhe Isaac Carew

0

Kështu e kalojnë natën Dua Lipa dhe Isaac Carew
Pas më shumë se dy vitesh, Dua Lipa i është rikthyer të dashurit të saj, Isaac Carew.
Ata tashmë janë pothuajse gjithnjë pranë njëri-tjetrit, por në disa raste gjejnë edhe mënyra tjera për të komunikuar, shkruan lajmi net.

Këngëtarja shqiptare ndau një foto në Instastory teksa tregon se janë duke biseduar në celular e që thotë fjalë mjaft të mira për të. “Më shumë se i lezetshëm”.

Ndryshe, Dua me 10,11 dhe 12 gusht do jetë në koncertin “Sunny Hill Festival” në Kosovë e mbase i pranishëm do jetë edhe i dashuri, Isaac Carew.

Theksojmë se, Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar, andaj kjo bën që edhe jeta sentimentale të ndiqet hap pas hapi