Kështu e quan Bebe Rexha grimerin e famshëm shqiptar

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha vazhdon të korrë suksese në arenën ndërkombëtare.

Ajo është vazhdimisht aktive me projekte dhe koncerte në vende të ndryshme të botës, shkruan lajmi.net.

Në shumë prej paraqitjeve të saj skenike kohët e fundit kemi parë që po kujdeset grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic.

Dyshja duket se kanë raporte shumë të mira me njëri-tjetrin, madje shohim se edhe shkruajnë komente në fotografitë që njëri apo tjetri poston.

“Bukurosh”, e quan këngëtarja grimerin mbi një imazh që ai e ka publikuar së fundi në Instagram. /Zhurnal/