Këta po dojnë që edhe Albini me e pranu asociacionin, e mandej me thanë…

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

19/03/2023

Shkëlzen Gashi

 

Këtapo dojnë që edhe albin kurti me e pranu asociacionin, e mandej me thanë: s’jena veç na që i kena ba koncesione sërbisë.
këta dojnë edhe që albin kurti me vjedhë, e mandej me thanë: s’jena veç na që kena vjedhë.
më vjen keq, por jeni veç ju që i keni ba koncesione sërbisë dhe veç ju që keni vjedhë.

TË FUNDIT
2 orë
Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera
3 orë
Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë
3 orë
Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari
5 orë
“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira”
7 orë
“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë

ME TE LEXUARA

23 orë
Zëdhënësi i Bashkimit Evropian tregon se çfarë duhet të bëjë Kosova për heqjen e masave
19 orë
Piloti i parë shqiptar i forcave ajrore amerikane: Me krenari e mbajë uniformën
15 orë
Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën
7 orë
“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë
5 orë
“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira”

LEXO MË SHUMË

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

IMG_2927

Naser Hani, atdhetari nga Veleshta që i dha shumë shqiptarisë

rifat1

Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

Presidentja-Vjosa-Osmani-dhe-homogu-i-saj-nga-Shqiperia-Bajram-Begaj

“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira”

ushtari kfor

“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë

GP0a63QXMAA1Wbq-e1718139986554-780x439-1

Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën

Screenshot_2024-06-11-22-13-37-114_com.facebook.katana-edit

Piloti i parë shqiptar i forcave ajrore amerikane: Me krenari e mbajë uniformën

Peter Stano

Zëdhënësi i Bashkimit Evropian tregon se çfarë duhet të bëjë Kosova për heqjen e masave

Albin Kurti Shkup

Mbahet sot samiti “The Western Balkans 2024”

INFO

NA NDIQ