Këtë dhuratë Afërdita Dreshaj nuk e priste nga bashkëshorti i saj (FOTO)

0

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj shpesh surprizohet nga bashkëshorti i saj.
Edhe këtë herë ai ka qenë mjaft i kujdesshëm ndaj këngëtares i cili i bleu një dhuratë të ëmbël, shkruan lajmi net.“Omg ai më surprizon mua çdo ditë, më ka blerë një elefant”, shkruan në imazhet e publikuara nga Dreshaj.

Afërdita dhe Jakub i dhanë fund beqarisë në qershor të këtij viti në një ceremoni luksoze të mbajtur në Las Vegas.Çifti tashmë gëzojnë një jetë të lumtur pranë njëri-tjetrit e që pritet së shpejti të bëhen edhe prindër. Jeta e tyre dinamike ka bërë që të komentohet vazhdimisht nga mediat përfshirë edhe pushimet përrallore të tyre.