Këtë muaj prezantohet seria e Samsung, Galaxy S24

INA
INA

02/01/2024

Gjiganti teknologjik Samsung pritet që këtë muaj të mbajë eventin për prezantimin e serisë së radhës, Galaxy S24.

Eventi për lansimin e serisë së shumëpritur do të mbahet më 17 janar në orën 19:00,
Shitjet priten në fillim të shkurtit.

S24 do të jetë i disponueshëm me 8 GB RAM dhe 128 dhe 256 GB memorie të brendshme, ndërsa S24 Plus dhe S24 Ultra do të ofrojnë 12 GB RAM me 256 dhe 512 GB memorie të brendshme.

Modeli S24 do të ketë bateri 4000 mAh, S24 Plus do të ketë 4900 mAh, ndërsa modeli S24 Ultra do të ketë një bateri 5000 mAh. /Telegrafi/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

iphone- telefon mobil

5 vendet në shtëpi ku interneti është i ngadaltë

Bitcoin

Bitcoini i pandalshëm, në prag ta ripërsërisë rekordin prej 69 mijë dollarësh

eva-elektrike

Çfarë nëse rrufeja godet një automjet elektrik

google

Google prezantoi Gemini në Messages, aktivizoi përmbledhjen e tekstit në Android Auto c

femij telefon

Italia ndalon celularët në shkolla me çdo kusht!

Inteligjenca Artificiale IA

Google konfrontohet me Indinë shkaku i përgjigjes së chatbot-it me Inteligjencë Artificiale

Inteligjenca artificiale AI

IA ndihmon në mënyrë disproporcionale në mbrojtjen kundër kërcënimeve të sigurisë kibernetike

facebook-meta

“Meta” do të krijojë ekip për të luftuar dezinformimin në zgjedhjet e BE-së

Galaxy S24

Përjetoni përvojën më të jashtëzakonshme celulare me një nga pajisjet e serisë Galaxy S24

INFO

NA NDIQ