KFOR amerikan me pajisje të veçanta në veri

ina-online
ina-online

25/09/2023

Automjete të blinduara të KFOR-it amerikan kanë arritur mbrëmjen e së hënës në Banjskë të Zveçanit.

Pamjet të cilat janë publikuar nga portali Kallxo.com, tregojnë një kolonë automjetesh të KFOR-it amerikan duke mbërritur në vendin kur të dielën në mëngjes u vra polici i Kosovës, Afrim Bunjaku.

Bunjaku u vra pas sulmit nga një grup terrorist.

Sipas informacioneve zyrtare, gjithsej pesë persona kanë humbur jetën në sulmin ndaj Republikës së Kosovës.

Incidenti ka shumë se 15 orë. Prej të vrarëve, katër janë pjesëtarë të grupit terrorist serb.

Foto: Kallxo.com

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pacolli pasuria

Behgjet Pacolli konfirmon vrasjen e gruas së këshilltarit të tij, ja si reagon (FOTO)

flamur gashi

Flamur GASHI, do të jetë Drejtor Menaxhues i Televizionit “A2 CNN” në Kosovë!

collage-10-600x360

Geci e mohon se është konvertuar në katolik, flasin nga Famullia: Dje është konvertuar në kishën e Llapushnikut

blinken

Blinken: Nuk duam rikthim të konflikteve në Ballkan – Ky është paralajmërimi për Serbinë!

collage-10-600x360

“Kjo është hajgare, unë nuk jam fetar hiç”- Sabit Geci mohon se e ndërroi emrin dhe fenë

collage-10-600x360

Ish-komandanti i UÇK-së, Sabit Geci ndërron emrin dhe fenë

Ana Baerbock

“Paqja në Ballkan varet nga një fije”- Gjermania shton trupat në Kosovë

Euro metali

Prodhonin dhe qarkullonin para false, arrestohen 6 persona në Prishtinë

Adem Jashari

Letra e fundit e Adem Jasharit (VIDEO)

INFO

NA NDIQ