KFOR-i dhe Policia e Kosovës bllokojnë rrugën drejt objektit komunal të Zubin Potokut

INA
INA

29/05/2023

Ekipet e KFOR-it, me autoblinda të tyre, kanë bllokuar rrugën kryesore që të çon drejt objektit të Komunës së Zubin Potokut.

Në afërsi të tyre gjenden edhe autoblindat e Policisë së Kosovës, për të kontrolluar qarkullimin dhe për të forcuar sigurinë në këtë zonë.

Protestues të shumtë janë mbledhur në afërsi të objektit të Komunës së Zubin Potokut.

Ata shprehin shqetësimin e tyre dhe ndërmerren për të shfaqur kundërshtimin e tyre ndaj situatës aktuale politike ose veprimeve të autoriteteve lokale.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora

Doganat e Maqedonisë parandalojnë kontrabandim të 84 orëve Casio dhe 7.560 copë bizhuteri

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Babai takon Naim Murselin në burg: Djali im nuk ka ditur gjë për vrasjen e Liridonës atë natë

liridona

Fëmijët e Liridonës merren nën kujdestarinë e shtetit suedez

punetor

Demolli: Pas janarit vështirë se do të gjenden punëtorë me pagë 600 euro

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

INFO

NA NDIQ