Kiara deklaron ndarjen nga Luizi, por siç nuk e prisnim

INA
INA

28/05/2023

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të jenë shumë të komentuar pas mbarimit të Big Brother VIP, por shpeshherë ka pasur thashetheme për ndarje të tyre.

Sot Kiara ka vendosur ta deklarojë vetë ndarjen, por jo siç prisni. Ajo ka postuar një foto krah Luizit ku duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe shkruan me humor se janë ndarë, si për të hedhur poshtë fjalët.

“U ndamë prapë”, shkruan Kiara duke shkaktuar edhe komente të shumta dhe rekord pëlqimesh.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

INFO

NA NDIQ