Kiara dhe Luizi ndajnë një moment romantik me fansat, shkëmbejnë puthje në Milano

INA
INA

20/09/2023

Që nga edicioni i dytë i ‘Big Brother VIP Albania’, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito, janë çifti më i përfolur i skenës shqiptare.

Ata e nisën dashurinë e tyre dhe e kurorëzuan me martesë gjatë kohës sa ishin pjesë e spektaklit të madh televiziv.

Ndërsa pas daljes nga shtëpia e famshme, ata janë shumë aktivë me projekte të njëpasnjëshme, ndërsa udhëtimet janë shumë të shpeshta.

Çifti aktualisht ndodhet në Milano të Italisë dhe gjatë të martës, Kiara ka shpërndarë një fotografi duke shkëmbyer një puthje te Katedralja e Milanos.

“Për ty që je, thjesht je… substanca e ditëve të mia”, është përshkrimi që i ka vënë bukuroshja kësaj fotografie.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ