Kiara do ta ‘çmend’ Luizin me buzë të kuqe, i kanë kaq shumë hije (foto)

INA
INA

20/11/2023

Buzët e kuqe i shkojnë shumë Kiara Tito.

Kiara Tito aktualisht është një nga moderatoret me të përfolura në botën e show bizit.

Ajo është nën moderim të emisionit ‘Fan club’ qe diskutohen përformancat e konkurrenteve në ‘Dancing with the stars’, shkruan Kosovarja.

Në episodin e sotëm Kiara shfaqet tejet elegante në fustanin e zi dhe buzët e kuqe.

Kujtojmë se Kiara po e shijon romancën e saj bashkë me fituesin e ‘Big Brother Albania’ Luiz Ejllin.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

julian deda

Pas vdekjes së të atit, Jul Deda e nis emisionin ndryshe (VIDEO)

dua lipa gavras

Dua Lipa ndahet nga Romain Gavras pas 8 muajsh lidhjeje, cila është arsyeja?

luizi tape

Luizi lajmërohet me një këngë nga Vjena (video)

Big Mama

Çfarë e preku Big Mamën? Këngëtarja trondit me deklaratën e fortë

big-brother-VIP

Shqiptari i Bigbradhërit!

efi dhedhes

A është shtatzënë? Efi Dhedhes shfaqet me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

edona james

Edona: E dua Beogradin, meshkujt më të mirë janë serbët, nuk ndjehem shqiptare (Video)

luizi ne prishtin

Luizin e zuri bora (video)

INFO

NA NDIQ