Kiara do të ‘plas’ nga xhelozia, Luizi shfaqet në përqafimin e bukuroshës shqiptare (foto)

Picture of INA
INA

06/10/2023

Kiara dhe Luizi janë një ndër çiftet me te preferuar dhe më të komentuar të momentit në Shqipëri.

Dyshja, e cila u njoh gjatë qëndrimit në shtëpinë e BBV, vijon të jetë e lumtur në krahët e njëri-tjetrit dhe shpesh herë ata ndajnë me fansat, copëza nga bashkëjetesa e tyre, përcjell ORAinfo.

Se fundmi është publikuar një fotografi ku shfaqet Luizi duke e përqafuar Sara Hoxhës, e cila është edhe bashkëshortja e këngëtarit kosovar, Ledri Vulës.

Kjo fotografi është shkrepur gjatë realizimit të filmit ‘Në Kuadër të Dashurisë’, e ku Luizi dhe Sara janë ndër rolet kryesore.

Kiara gjatë tërë kohës është shfaqur xheloze me Luizin, e cili do të jetë reagimi i saj kur ta shoh këtë përqafim të burrit të saj me Sarën?

Kësaj radhe ndoshta do ta mirlutpi Kiara , pasi ky përqafim është siç thoshte Luizi ‘në kuadër të lojës’.

TË FUNDIT
4 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
4 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ