Kiara e dënon Luizin

INA
INA

2 Korrik, 2023

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u njohën në “Big Brother VIP”, aty ku nisën edhe një romancë dashurie. Brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, lidhja e tyre pati mjaft ulje e ngritje, por fundi ishte i lumtur.

Këngëtari i njohur zgjodhi që t’i propozonte moderatores kur ishin në BB VIP, e më pas ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë gjatë finales së madhe.

Pas përfundimit të eksperiencës së tyre në këtë reality show, që të dy kanë nisur punën me projektet e tyre, ku herë pas here kanë qëndruar edhe larg njëri-tjetrit.

Por pavarësisht kësaj ata duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, pasi herë pas here nuk mungojnë deklaratat e dashurisë në rrjetet sociale. E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme.

Luizi ka ndarë sot një foto të tij dhe bashkëngjitur me të shkruan: “Ndalohen komentet”. Në këtë postim menjëherë ndjekësit e tij kanë lënë nga një koment, por vëmendjen e mori ai i Kiarës, e cila i shkruan:

“Po tani ça dënimi marr?”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo

Armaldo koncert në Shkodër, publiku i Luizit i bën të papriturën (VIDEO)

megi-pojani

Megi Pojani puthë në buzë këtë person special

olta-gixhari

Olta Gixhari tregon problemin që po kalon ajo dhe Dori: Po përpiqemi shumë, është bërë tym

sinan-vllasaliu1

Sinan Vllasaliu del para gjykatës, akuzohet se ka dëmtuar shtetin e Kosovës me 24 mijë e 270 euro e 98 centë

Olta Gixhari

Pjesë e jurisë së “DWTS”? Flet Olta Gixhari

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

INFO

NA NDIQ