Kiara e sfidon Luiz Ejllin

Picture of INA
INA

19/09/2023

Moderatorja Kiara Tito ka bërë një sfidë në Instagram, se cilin mes të dyve do të zgjidhnin ndjekësit atë apo partnerin e saj, Luiz Ejlli.

Kiara ka treguar, se ajo e nis ditën fiks si italianët me diçka të ëmbël, ndërsa Luizi fiks si shqiptarët me ushqim të bollshëm.Por mesa duket shumica e ndjekësve të saj në Instagram janë “skuadër Luizi”, të cilët e konsumojnë mëngjesin të kripur dhe të bollshëm.

“Po mirë mo dhe njëherë që thashë të fitoja unë një sfidë. Thashë meqenëse isha në Itali, briosh…”, thotë Kiara duke qeshur.

TË FUNDIT
11 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
11 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
11 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë
2 ditë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
2 ditë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

ME TE LEXUARA

11 orë
“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?
11 orë
Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim
11 orë
Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1720980094785

Kiara Tito pozon me vjehrrën dhe vogëlushen, Luizi: Të të dojë nusja nënën dhe nëna nusen është bekim

luizi kiara

“Edhe kjo më duhej…”, Luiz Ejlli pjesë e një seriali turk?

luizi luna

Video/ Luizi publikon pamjet e ëmbla, shfaqet duke i kënduar Luna Marisë

Luizi Kiara

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

dea mishel

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

luizi kiara

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

luizi kiara

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

INFO

NA NDIQ