Kiara: Efin nuk e shoh rrezik për finale, unë kam bërë më shumë sakrifica

Iliria News Agency
Iliria News Agency

2 Prill, 2023

Katër banorët e rinjë ka filluar garën se cili prej tyre do të jetë në finale.

Ronaldo e ka pyetur Kiarën se a e sheh si rrezik Efin për në finale, sepse vetëm një ka katër banorët mund të shkojnë deri në fund.

Kiara ka thënë se nuk e sheh rrezik, pasi ajo ka bërë më shumë sakrifica, ka kaluar më shumë kohë brenda dhe shumë gjëra tjera.

“Gjithsesi, Efi ka të drejtë të mendoj dhe gjykoj se ajo do të jetë finaliste”, është shprehur Kiara.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

nita-latifi-big-brother

Nita tregon momentet më të vështira në jetën e saj

klea

Klea dhe Elgiti martohen sot, mësohet se kush do këndojë në dasmën e tyre

KIARA dasma luizi

Luizi dhe Kiara demantojnë të gjithë ata që nuk besonin

Luizi dhe Kiara

Luizi ja kushtoi këngën e re. Reagon Kiara

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon këngën e re. Ja kujt ja kushtoi (Video)

Screenshot_2023-06-03-17-28-37-317-edit_com.google.android.youtube

Luizi publikon një pjesë nga kënga e re (video)

kiara-foto

Kiara Tito do të rikthehet në ekran si moderatore

BUTRI

Butrinti e Don Xhoni e kallin “vallen” në dasmë

ledri vula

Ledri Vula flet për marrëdhënien me Sarën: E zgjoj në katër të mëngjesit

INFO

NA NDIQ