Kiara jep deklaratën e papritur pak para Prime

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/04/2023

Pak para Prime, Kiara Tito jep deklaratën e papritur.

Duket se pas rifutjes me vetëbesim të madh dhe sjellje arrogante Kiara e ka kuptuar që ka gabuar dhe ka ndryshuar qëndrim.

Ndërkohë që ajo ka qarë shumë dhe e ka treguar qartë që nuk është në humor, në një bisedë të bërë me Efin në oborr, është shprehur që edhe nëse e presin nuk i del më gjak.

Pjesë nga biseda:

Efi: S’ke ftohtë ti?

Kiara: Jo ça ftohti, mua të më presësh as gjak nuk më del

Edhe pse mbështjetjen e Luizit e ka patur të madhe, Kiara me këto sjellje duket se është vetëm një hap nga largimi.

TË FUNDIT
14 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje
18 orë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
1 ditë
Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet
2 ditë
Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon
2 ditë
Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ME TE LEXUARA

18 orë
SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT
14 orë
Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

LEXO MË SHUMË

dua lipa

Doli në mbrojte të Gazës, Dua Lipa: Është vendim i madh, jam përgatitur të marr goditje

luiz ejlli

SPAK heton Luiz Ejllin, dyshohet se kërcënoi zyrtarët e IKMT

keisi medini

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

ledion lico

Ledion Liço ka një dhuratë për Egla Cenon

egla luizi

Jetojnë në një pallat, Egla Ceno: U shkëmbeva me Luizin në ashensor, e pashë me biberon në gojë… (VIDEO)

ilnisa vllai

I kërkohet të marrë në telefon Meritonin dhe t’i kërkojë 5 mijë euro borxh, si reagoi vëllai i Ilnisës?

Drini Zeqo

Drini Zeqo në një lidhje dashurie me ish-banoren e “BBV”? Detaji që nxjerr zbuluar çiftin

luizi

Video/ Luiz Ejlli iu uron besimtarëve myslimanë Kurban Bajramin!

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

INFO

NA NDIQ