Kiara ka një kërkesë: Mos pretendoni sikur…

INA
INA

19 Maj, 2023

Kiara Tito ka informuar fansat në Instagram se faqet e hapura në emër të saj në Facebook janë fallco. Ajo ka kërkuar nga njerëzit që menaxhojnë këto faqe të mos pretendojnë se janë ajo e të flasin në emër të saj.

Ish-banorja u ka kërkuar fansave t’i bëjnë report këto faqe.

“Më keni pyetur në lidhje me këtë faqen në Facebook, nuk jam unë dhe do ju lutesha mos përdorni adresa fallco duke pretenduar si faqe zyrtare dhe sikur janë nën menaxhimin tim! Ju lutem report! Unë nuk përdor facebook fare”, shkruan Kiara.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi koncert

Luizin s’ka kush që e ndalë, shuma të larta nëpër koncerte, turne në Amerikë – ja detajet

Luizi-Efi-1

Risi në raportin mes Efit dhe Luizit

Foto: Facebook

Kënga e Luizit “trending” tejkalon emra si Dua Lipa e Rita Ora

luiz-ejlli

Ku mbeti Jurgena e Luizit, ish e dashura misterioze?

luizi kiara dasma klea-elgit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

antonela luizi kiara

Habit Antonela: Do luftoja me Kiarën për Luizin me shpatë të madhe

luizi-efi

Kanë hatërmbetje apo janë miq? Me veprimin e fundit, Efi i vë vulën marrëdhënies me Luizin

klea elgiti

I dhanë fund beqarisë! Zbuloni personin e veçantë që kurorëzoi Klean dhe Elgitin në ditën e tyre më të ëmbël

bora zemani

VIDEO/Bora Zemani në dasmë, ‘çmend’ Donaldin me këtë fustan dhe frizurë

INFO

NA NDIQ