Kiara ka një njoftim për mbështetësit e saj dhe të Luizit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29/04/2023

Kiara ka bërë të ditur se sonte nuk do të jetë në Prime. Por nuk ka harruar që të kërkojë mbështetje për Luizin.

“Zemrat e mia sonte nuk do të jem në studion e “Big Brother” shihemi me 6 Maj në Finalen e madhe! 🙌🏻
Deri atëher mos harroni #meLuizin fitues! 🦁
JU DUA! ❤️”, është shprehur Kiara. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

INFO

NA NDIQ