Kiara mbrëmë hapi Kutinë e Pandorës, dërgoi në nominim këto tre banore

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/02/2023

Kutia e Pandorës mbrëmë u hap nga Kiara.

Kiara vendosi ta hap dhe fitoi një udhëtim çift në Maldive.

Por pas kësaj vjen edhe një e keqe.

Ajo pati mundësinë të dërgojë tre banorë në televotim.

Kiara zgjodhi Tean, Oltën dhe Dean në televotim për të shtunën.

TË FUNDIT
2 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
5 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
10 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
13 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
22 orë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

ME TE LEXUARA

22 orë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”
13 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
10 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
5 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
2 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
2 ditë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

ronaldo-sharka

“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në “BBV3

egla

Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës

ilnisa meritoni

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

auto_10101001716401875

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

INFO

NA NDIQ