Kiara me xhirime në Turqi, Luizi e telefonon në video-call

Picture of INA
INA

10/06/2023

Ndërsa Kiara ndodhet me xhirime të emisionit “Kepi i Vip-ave” në Turqi, duket se Luizi nuk rri dot pa të. Nga prapaskena e “Për’puthen” ka dalë një video, ku këngëtari dhe moderatorja po flasin me video-call, ndërsa dëgjohet se Kiarën nuk e lënë të qetë fansat edhe në Turqi. Pjesë nga biseda: Kiara: Jo, jo të them ty!

Luizi: Mu suksese, po ç’punë kam unë, unë kam kry punë, suksesi është i ktyne. Ishalla puthen e përputhen. Do them andra jeme “ka qenë me u fut në Për’puthen”.

:

TË FUNDIT
8 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
11 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
11 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
11 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
12 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

1 ditë
Sa bukur! Babë e bijë krah njëri-tjetrit, Kiara poston foton e ëmbël të Luizit me Luna Marinë (Foto)
1 ditë
“Më dolën përpara 40 veta”, Françeska Murati tregon çfarë i ndodhi në rrugë
1 ditë
“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”
1 ditë
“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale
21 orë
Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)
12 orë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?
12 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj
11 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ