Kiara, një dashuri të pakursyer për gjyshen (FOTO)

Picture of INA
INA

01/07/2024

Kiara Tito dikur është njohur si një nga vajzat e kursyera të ekranit, por jo më.

Sot, Kiara mund të nxjerrë çdo gjë në publik, pa dro, frikë e pikëpyetje.

Që nga lidhja me Luizin, strategjitë e Kiares për marketimin personal publik, kanë ndryshuar rrënjësisht.

Kiares, tashmë ja njohim thuajse të gjithë anëtatët e familjes, e sidomos gjyshet që janë bërë edhe të pëlqyera në publik.

Dhe, ja ku është edhe një foto e Kiares me gjyshen, e cila së fundi duket pak pa qejf. Por Kiara ka shprehur dashuri pa fund për gjysen e saj.

TË FUNDIT
7 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
8 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
8 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
9 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
9 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
8 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
8 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
7 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ