Kiara nuk e fsheh më barkun e rrumbullakosur (FOTO)

INA
INA

13/11/2023

Kiara dhe Luizi kanë sjellë atmosferën e Krishtlindjeve dhe Vitit të ri një muaj para duke realizuar një set fotografik shumë festiv. Çifti është shfaqur duke pozuar në një ambient festiv teksa fansat menjëherë kanë vënë re një detaj.

Pavarësisht se ka veshur një pelerinë, barku i rrumbullakosur i Kiarës tashmë është i dukshëm.

Ajo dhe Luizi kanë preferuar të mos e konfirmojnë ende lajmin e ëmbël, por burime pranë tyre zbuluan pak ditë më parë se ata po presin një vajzë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-12-11-16-52-33-840_com.instagram.android-edit

Luizi fillon një projekt të madh në Shkup (video)

Valbon Selimllari

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo donald

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

INFO

NA NDIQ